w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

 

e-aktywni

Pragniemy Państwa poinformować, że Gmina Lipie otrzymała grant w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1. „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” i razem z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizuje projekt "E-Aktywni mieszkańcy Gminy Lipie".

Gmina Lipie wspiera swoich mieszkańców poprzez zaangażowanie się w działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Rozwój społeczności lokalnych w coraz większym stopniu zależy od dostępu do wiedzy oraz innowacyjnego myślenia i działania. W każdym z tych elementów ważną rolę odgrywają̨ nowoczesne technologie. Kompetencje cyfrowe stają się̨ w coraz większym stopniu warunkiem pełnego funkcjonowania w aktualnych realiach, determinują̨ nie tylko korzystanie z infrastruktury i usług, ale też pełne i świadome uczestnictwo w życiu społecznym, zawodowym, kulturalnym i obywatelskim.

Uczestnicy szkoleń mogą liczyć na nabycie umiejętności w zakresie informacji, komunikacji, rozwiązywania problemów czy korzystania z usług publicznych w sieci.

Projekt obejmuje prowadzenie szkoleń dla 267 osób, które odbędą się do dnia 30.09.2019 r.

Poniżej prezentujemy siedem bloków szkoleniowych wybranych do realizacji:

Projekt skierowany jest dla różnych grup wiekowych, w tym:  25-34 lata, 44-64 lata, 65 i więcej.

Bezpłatne szkolenia będą odbywały się w wymiarze 12 godz. zajęć dla max 12 osób, w dogodnych dla Państwa terminach na terenie Naszej gminy w przyjaznej atmosferze. Prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej Gminy Lipie www.gminalipie.pl lub w Urzędzie Gminy w Lipiu, pok. 3. oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Proces rekrutacji prowadzony będzie w sposób ciągły i trwać będzie do momentu wyłonienia ostatecznej liczby uczestników danego szkolenia.

Szczegóły procesu rekrutacji oraz uczestnictwa w projekcie znajdują się w regulaminie.

Szczegółowe informacje udzielane będą pod nr. telefonu 733 885 505, 34 3188033 wew.46

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie załączonego formularza, deklarację uczestnictwa w szkoleniu wraz z wymaganymi załącznikami zgłoszeniowego na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożyć w Sekretariacie Urzędu Gminy Lipie.

SKORZYSTAJ Z TEJ SZANSY JUŻ DZISIAJ
ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

 

Załączniki: