baner
Jesteś w:   Strona Główna Sport Imprezy sportowe 2014
large small default
PDF Drukuj Email

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów turniejpowiat oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

UCZESTNICTWO W III POWIATOWYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH I ZAPROSZONYCH GOŚCI
W OSTROWACH NAD OKSZĄ

Wójt Gminy Miedźno oraz opiekun Hali Sportowej w Ostrowach nad Okszą, zorganizowali III Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców
o Puchar Wójta Gminy Miedźno. Po raz trzeci w Powiatowej imprezie piłkarskiej uczestniczyli zawodnicy z terenu Gminy Lipie. Sportowa rywalizacja odbyła się 15 marca 2014 roku w Hali Sportowej w Ostrowach nad Okszą.

Po czterogodzinnych zmaganiach, drużyna z Gminy Lipie pokonując Gminę Panki aż 7-1 uplasowała się na 3 miejscu w generalnej klasyfikacji Powiatowych rozgrywek. W Turnieju pierwsze miejsce zdobyła ekipa gospodarzy z Miedźna, drugie Gmina Kłobuck, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna piłkarzy z Gminy Lipie.     Najlepszym strzelcem Turnieju został Mariusz Słomian – zawodnik drużyny z Lipia, zdobywca 7 bramek. Nagrody, okazałe Puchary i pamiątkowe dyplomy wręczył Wójt Gminy Miedźno Pan Andrzej Szczypiór oraz opiekun miejscowej Hali Sportowej Pan Michał Leśnikowski.

Skład drużyny z Gminy Lipie:

Kiepura Andrzej (kapitan), Szyszka Krzysztof, Troczka Krzysztof, Słomian Mariusz, Drab Roman, Wydmuch Jan, Żerdziński Karol (bramkarz)