w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Blue Simple Happy Childrens Day Facebook Post

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Klaudia Cieśla-Jasiak   

Budowa boiska sportowego wielofunkcyjnego z wyposażeniem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lindowie

logo przetargGmina Lipie ogłosiła postępowanie o udzielenie zamówienia na zadanie pn."Budowa boiska sportowego wielofunkcyjnego z wyposażeniem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lindowie” zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 15.06.2023 r. do godz. 9.00.

Link do przetargu: https://www.bip.lipie.akcessnet.net/index.php?job=wiad&idg=5&id=1435&x=1&y=3&n_id=6045

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabella Pęcherz   

Młodzi Odkrywcy zgłębiają tajemnice ekonomii

2Ostatni, ósmy etap ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Być jak Ignacy – Zostań ambasadorem nauki”, realizowany przez uczniów kl. V ZS-P w Lipiu dotyczył podstaw ekonomii.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabella Pęcherz   

Młodzi Odkrywcy zgłębiają tajemnice światła i złudzeń optycznych

optyka4„O wzroku, świetle i złudzeniach optycznych” – pod takim właśnie hasłem odbywał się siódmy etap ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Być jak Ignacy – Zostań ambasadorem nauki”, który realizują uczniowie kl. V ZS-P w Lipiu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Raport o stanie gminy Lipie za 2022 rok - informacja dla mieszkańców

raport2023Wójt gminy Lipie przedkłada Raport o stanie gminy Lipie za 2022 rok. Obowiązek jego sporządzenia wynika z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U z dnia 2023 r. poz. 40). Zgodnie z przepisami, raport stanowi coroczne podsumowanie działalności organu wykonawczego w roku poprzednim, które zobowiązany jest przedstawić w terminie do 31 maja.

Raport podlega debacie radnych przy możliwości czynnego udziału mieszkańców w dyskusji. Termin sesji, na której odbędzie się debata nad raportem wyznaczony został na 21 czerwca br. Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w debacie, zobowiązani są do złożenia Przewodniczącemu Rady Gminy Lipie pisemnego zgłoszenia, popartego podpisami co najmniej 20 osób. Zgodnie z ust. 8 art. 28 aa ustawy o samorządzie gminnym, zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień sesji, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy, tj. do 20 czerwca 2023 r. (wtorek) do godziny 15.00 w pok. nr 1 Urzędu Gminy Lipie przy ul. Częstochowskiej 29. Mieszkańcy będą zabierali głos według kolejności otrzymania zgłoszeń przez Przewodniczącego Rady Gminy.

Raport o stanie gminy

Formularz zgłoszeniowy

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Zagłosujmy na Tomka!

350369086 281589514219409 5912533273779049518 nTomek Płomiński to mieszkaniec gminy Lipie. Uczy się w III klasie Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie, w której zgłębia tajniki mechatroniki. Z radością informujemy, że Tomek zakwalifikował się do trzeciego etapu konkursu stypendialnego Queen Hedvig Scholarship i niewiele dzieli go od głównej wygranej - tygodniowego wyjazdu do Doliny Krzemowej w Kalifornii

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 718