w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Gminny Program Szczepień Ochronnych „Przeciw grypie 65+”

GRYPACDFDFDW bieżącym roku osoby, które ukończyły 65. rok życia i zamieszkują na terenie gminy Lipie, po raz kolejny mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień ochronnych w ramach gminnego programu Przeciw grypie 65+.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Macherzyńska   

LGD zaproszenie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska-Kotas   

Stypendium Wójta Gminy Lipie

Obraz stypendiumOd 1 do 30 września br. można składać wnioski o stypendium Wójta gminy Lipie dla uzdolnionych uczniów. Stypendia przyznawane są uczniom pobierającym naukę na terenie gminy Lipie, którzy w poprzednim roku szkolnym (2021/2022) osiągnęli wysokie wyniki w nauce lub są laureatami olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz konkursów wiedzowych o trójstopniowej organizacji. Do ubiegania się o stypendium w nauce uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych gminy Lipie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

W 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej

plakat2W czwartek 1 września br., w 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej, przedstawiciele władz samorządowych gminy Lipie, gminnych jednostek organizacyjnych, gminnych jednostek OSP oraz mieszkańcy gminy uczcili pamięć cywilnych ofiar niemieckiej agresji na Polskę oraz oddali hołd tym, którzy bohatersko walczyli w obronie naszej Ojczyzny.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

SPOTKANIE W SPRAWIE WSPÓLNOTY LEŚNEJ WSI ROZALIN

Wójt Gminy Lipie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie w dniu 19 września 2022r. o godz. 17 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu ul. Częstochowska 95  w sprawie wspólnoty leśnej, w skład której wchodzą działki nr 66/1, 66/3 i 67, położone w obrębie ewidencyjnym Rozalin, gm. Lipie. W spotkaniu będzie uczestniczył przedstawiciel Nadleśnictwa w Kłobucku.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Pomoc materialna dla uczniów o charakterze socjalnym – stypendium szkolne

stypendium szkolneGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu informuje, że wnioski na stypendia szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Lipie na rok szkolny 2022/2023 przyjmowane będą w okresie od 1 września do 15 września 2022r.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 680