w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mrugacz   

przerwa w dostawie wody 19012023

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  26 stycznia 2023 roku /czwartek/ o godz. 10:30 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Zyna   

Spektakl "Opowieść wigilijna" na Dzień Babci i Dziadka

20230113 20465912 stycznia 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lindowie zorganizowali dla swoich dziadków wyjątkowe spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Spotkanie zainaugurowała dyrektor szkoły, Anita Zyna, która w swoim wystąpieniu przywitała licznie przybyłych gości. Następnie rozpoczął się główny punkt spotkania – spektakl, będący autorską adaptacją opowiadania Charlesa Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Jest to jedna z piękniejszych opowieści o magii Świąt Bożego Narodzenia, która ukazała się po raz pierwszy 19 grudnia 1843 roku. Przez lata opowieść doczekała się wielu adaptacji filmowych, musicalowych, bajkowych, itp., a wśród nich tej, którą przygotowali uczniowie ZSP w Lindowie, przy wsparciu nauczycieli i rodziców.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabella Pęcherz   

Młodzi Odkrywcy poznają tajemnice wszechświata

Kim był Mikołaj Kopernik i czego dokonał? Jak działa Wszechświat? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących astronomii i Układu Słonecznego młodzi Odkrywcy z klasy V ZSP w Lipiu odnaleźli podczas realizacji III etapu programu „Być jak Ignacy - Zostań ambasadorem nauki”

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Harmonogram wywozu odpadów dla miejsc użyteczności publicznej z terenu gminy Lipie załącznik podpisz: harmonogram na I kwartał - dla miejsc użyteczności publicznej z terenu gminy Lipie

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska - Kotas   

plakat bezpieczne ferie wsse krzywe -3mm spad 07122022-1

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 699