w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

BGR 2020

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Zagłosujmy na najciekawszą koncepcję

DSC 2392aWójt Gminy Lipie zaprasza mieszkańców do udziału w elektronicznym głosowaniu na najlepszą pracę w Konkursie studialnym na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zagospodarowania terenów gminy Lipie, tj. „wyspy” w Dankowie, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Troninach oraz parku w Parzymiechach, organizowanym wspólnie przez gminę Lipie i Politechnikę Krakowską.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Majdzik   

Warsztaty e-lerningowe
"Bezpiecznie na wsi mamy, wypadkom zapobiegamy"

IMG 022912 lutego w naszej szkole dla uczniów kl. 1-3 i grupy 6-latków z naszego przedszkola odbyło się szkolenie e-lerningowe przeprowadzone przez przedstawiciela Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kłobucku nt. "Bezpiecznie na wsi mamy, wypadkom zapobiegamy".

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  26 lutego 2020 roku /środa/ o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Ciekawe pomysły na publiczną przestrzeń

DSC 2357W piątek, 14 lutego br., podczas posiedzenia Komisji Stałych Rady Gminy Lipie odbyła się gala finałowa Konkursu studialnego na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznych zagospodarowania terenów gminy Lipie. Konkurs został zorganizowany przez gminę Lipie we współpracy z Politechniką Krakowską. Prace przygotowali studenci Wydziału Architektury PK dla trzech miejsc o charakterze publicznym - Ośrodka Sportu i Rekreacji w Troninach, „wyspy” w Dankowie oraz parku Potockich w Parzymiechach.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XVIII Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w w dniu  14 lutego 2020 roku /piątek/ o godz. 9:30  odbędzie się XVIII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 498