w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

0001

 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Uprzejmie zawiadamiam, że wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie, zaplanowane na dzień 22 października 2020 roku /czwartek/ o godz. 10.00 nie odbędzie się. Nowy termin obrad zostanie podany niebawem.

Z poważaniem

Przewodniczący Rady Gminy Lipie

Zbigniew Bystrzykowski

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z posiedzeniem Komisji Wspólnych i obradami Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na czwartek, 22 października br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu. Sołtysów oraz mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jednocześnie informuję, że posiedzenie komisji oraz obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniach nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób, obowiązkowego zakrywania ust i nosa podczas obrad oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.

 

Z poważaniem

Zbigniew Bystrzykowski

Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marian Fiszer   

przylacze wody

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XXIV  Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  22 października 2020 roku /czwartek/ o godz. 9:30  odbędzie się XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Szczepienia przeciw grypie
– realizacja gminnego programu Przeciw grypie 65+

Wójt gminy Lipie informuje, że w bieżącym roku osoby, które ukończyły 65. rok życia i zamieszkują na terenie gminy Lipie, po raz kolejny mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień ochronnych w ramach gminnego programu Przeciw grypie 65+.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 550