w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Dodatkowy termin zbiórki opon

Informuję, że podczas dzisiejszej zbiórki opon z czerech miejscowości gminy, tj. Brzózek, Natolina, Zbrojewska i Zimnowody opony nie zostały odebrane.  Dla tych miejscowości firma Zakład Oczyszczania Miasta Zbigniew zorganizuje dodatkową zbiórkę w dniu 1.04.2019 r. (poniedziałek).

 Z poważaniem

 Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

„Przekształcą szkołę w mieszkania socjalne”

Zapraszamy do wysłuchania audycji wyemitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice na temat budowy mieszkań socjalnych w Kleśniskach. Rozmowę z mieszkańcami oraz wójtem gminy Lipie, Bożena Wieloch przeprowadził Zdzisław Makles. Poniżej link do audycji:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Wójt Gminy Lipie informuję, że Gmina Lipie otrzymała dofinansowanie projektu pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Lipie poprzez wymianę opraw oświetleniowych na LED – etap I” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna poddziałania 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie
w kwocie 400 000,00 zł.

Z poważaniem  

Wójt Gminy

Bożena Wieloch

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

ZAPROSZENIE

Gmina Lipie zaprasza do składania ofert na Świadczenie usług, polegających na przeprowadzeniu badania i sporządzeniu wspólnej opinii przez biegłych sądowych (lekarz psychiatra i psycholog lub lekarz psychiatra i specjalista psychoterapii uzależnień) w przedmiocie uzależnienia od alkoholu na potrzeby Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipiu. Ofert należy składać do dnia 04.04.2019 r. do godziny 12.00

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

„Temat do Dyskusji" – publiczny transport zbiorowy

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy przeprowadzonej przez Zdzisława Maklesa ze starostą kłobuckim, Henrykiem Kiepura oraz z wójt gminy Lipie, Bożeną Wieloch, wyemitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w programie „Temat do Dyskusji". Poniżej link do audycji.

http://www.radio.katowice.pl/player2/zobacz,42080,Transport-publiczny-Temat-do-dyskusji.html

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Banasiak   

Województwo śląskie najbezpieczniejszym obszarem rolniczym w Polsce!

krusStatystyka jest jednoznaczna: wskaźniki wypadkowości pokazują, że w latach 2017-2018 województwo śląskie stało się tym obszarem, gdzie do wypadków w rolnictwie dochodzi najrzadziej.

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 454