w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska-Kotas   

Dyżur wakacyjny - Publiczne Przedszkole w Lindowie
od 01.07.2022 r. do 21.07.2022 r.

Przedszkole Publiczne w Lindowie pełnić będzie dyżur wakacyjny w dniach 01.07.2022 r. do 21.07.2022 r.Zapisów dzieci proszę dokonywać drogą elektroniczną na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub bezpośrednio w przedszkolu do dnia 30.06.2022 r.

Dokumenty do rekrutacji na dyżur wakacyjny można pobrać ze strony internetowej https://zsplindow.edupage.org/news/#news-305  lub u wychowawców z przedszkola  w Lindowie. 

Plakat dyżur wakacyjny

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

IV Ogólnopolski Konkurs KRUS dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”

W czerwcu Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zainaugurowała IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero”, który w tym roku przebiega pod hasłem – „Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Henryk Kowalczyk.

Konkurs odbywa się w ramach Międzynarodowej Strategii „Wizja Zero”, której głównym celem jest wyeliminowanie zagrożeń przy pracy oraz chorób zawodowych.

W bieżącym roku KRUS chce zwrócić szczególną uwagę na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym, w odniesieniu do 7 Złotych Zasad Strategii Wizja Zero.

Zadanie konkursowe jest skierowane do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat i ma na celu stworzenie krótkiego filmu promującego bezpieczne zachowania w rolnictwie, z podkreśleniem roli rolniczej rodziny w kształtowaniu zasad ochrony życia i zdrowia na wsi.

Szczegóły dotyczące kampanii prewencyjnej można znaleźć na stronie: www.krus.gov.pl w zakładce Moja Wizja Zero. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

plakat ZEROO

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 25.06.2022 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska-Kotas   

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy ekonomiczno-finansowej w ramach projektu "Ferie z ekonomią 4"

feriezekonomiaOstatnim etapem, podsumowującym realizację projektu „Ferie z ekonomią 4”, był konkurs wiedzy ekonomiczno – finansowej. Przygotowanie do testu wymagało od uczniów nie tylko poświęcania czasu na naukę, lecz także wykorzystania zdobytej już wiedzy ekonomiczno-finansowej.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Zmarł dr n. med. Jerzy Goniewicz

pngegg217W poniedziałek, 20 czerwca 2022 r., w wieku 70 lat zmarł dr n. med. Jerzy Goniewicz – wieloletni pracownik ZOZ w Kłobucku, w tym Poradni Ogólnej w Lipiu.

W imieniu własnym oraz społeczności gminy Lipie składam najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i bliskim zmarłego.

Spoczywaj w pokoju!

Wójt Gminy Lipie

Bożena Wieloch

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Wykazy nieruchomości komunalnych przeznaczonych do zbycia

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 672