w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i  uzupełniającego, w tym składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Lipie

więcej...

 
PDF Drukuj Email

Plakat KFS

 
PDF Drukuj Email

mikroprojekt

Regulamin konkursu grantowego “FIO Śląskie Lokalnie 2020”

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Inwentaryzacja urządzeń grzewczych przez kominiarzy

Informujemy, że zgodnie z Porozumieniem o współpracy partnerskiej pomiędzy Województwem Śląskim, Korporacją Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego oraz Beskidzkim Cechem Kominiarzy, zawartym 26 września 2019 r. w Rybniku, członkowie stowarzyszeń kominiarskich w trakcie prowadzonych przeglądów kominiarskich przeprowadzą także inwentaryzację urządzeń grzewczych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Informacja o konkursie

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił Konkurs ofert na realizację zadań w zakresie profilaktyki uzależnień w województwie śląskim w 2020 roku (Uchwała nr  148/97/VI/2020 z dnia 22.01.2020 r.). W ramach konkursu przewidziano dofinansowanie dwóch zadań konkursowych, w tym:

  1. Upowszechnienie programów profilaktyki uzależnień o naukowych podstawach lub o potwierdzonej skuteczności, w tym programów rekomendowanych.
  2. Realizacja programów profilaktyki problemów alkoholowych i narkomanii oraz zachowań ryzykownych o naukowych podstawach lub dowiedzionej skuteczności.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Informacja Wójta Gminy Lipie

01A

02A

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 499