w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Michalak   

Informacja dla Rodziców dotycząca organizacji pracy żłobka
w okresie pandemii COVID-19

Dyrektor Gminnego Żłobka w Lipiu informuje, że zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, za zgodą organu prowadzącego Gminny Żłobek w Lipiu zostanie otwarty od 18 maja 2020r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Piękny jubileusz!

DSC 2464W piątek, 8 maja br. mieszkanka Zimnowody, pani Marta Janasiak, obchodziła piękny jubileusz setnych urodzin. Pani Marta świętowała to wyjątkowe wydarzenie w gronie najbliższej rodziny, choć plany, jak mówiła córka jubilatki, były inne, jednak ze względu na sytuację epidemiczną trzeba je było zmienić. Z okazji tak doniosłego wydarzenia specjalne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat życia w imieniu swoim i mieszkańców gminy złożyła jubilatce Wójt, Bożena Wieloch oraz Kierownik USC w Lipiu, Ewa Brzózka.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Michalak   

 

Logo zlobek

OGŁOSZENIE

O ROZPOCZĘCIU REKRUTACJI DO GMINNEGO ŻŁOBKA W LIPIU

W ROKU 2020/2021

Ogłoszenie

Karta zgłoszenia dziecka do Gminnego Żłobka w Lipiu

Deklaracja o kontynuacji uczęszczania dziecka do Gminnego Żłobka w Lipiu

OŚWIADCZENIE o wielodzietności rodziny kandydata

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XX Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w w dniu  14 maja 2020 roku /czwartek/ o godz. 11:30  odbędzie się XX Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  14 maja 2020 roku /czwartek/ o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Informacja Wójta Gminy Lipie

Szanowni Państwo!

Informuję, że od dnia 18 maja br. planujemy wznowienie działalności Gminnego Żłobka w Lipiu oraz wszystkich przedszkoli z terenu gminy Lipie, w tym oddziału przedszkolnego w SP w Rębielicach Szlacheckich.

Obecnie w placówkach trwają przygotowania zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Proszę zainteresowanych rodziców, aby przed powierzeniem swoich dzieci pod opiekę żłobka i przedszkoli, skonsultowali się z dyrektorami tych placówek w celu ustalenia szczegółowych zasad przyjęcia i świadczenia opieki.

Z poważaniem
Wójt Gminy Lipie
Bożena Wieloch

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 516