w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

I N F O R M A C J A

Wójt Gminy Lipie informuję, że na terenie gminy, w dniu 26 listopada 2019 roku pomiędzy godziną 900 a 1300 zgodnie z pismem  nr ZKII.642.19.2019 z dnia 29 października 2019 r. Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający trzy minuty- oznaczający odwołanie alarmu.

Do przeprowadzenia treningu włączone zostaną syreny w jednostkach OSP gminy Lipie.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Do 30 listopada możesz zdecydować! Głosuj!

Trwa głosowanie w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Spośród 85 zgłoszonych projektów mieszkańcy naszego województwa mogą wybrać te, które ich zdaniem są najpotrzebniejsze lub pomogą rozwinąć cenne lokalne inicjatywy.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Zbiórka opon

Wójt Gminy Lipie przypomina, że w dniu 25.11.2019 r. (poniedziałek) w m. Giętkowizna, Grabarze, Kleśniska, Rozalin, Parzymiechy, Zimnowoda, Brzózki, Napoleon, Zbrojewsko, Natolin, Lipie ul. Wiśniowa, Parkowa, Częstochowska, Dworska, Ogrodowa, Kresy, Dolna, Czereśniowa, Stawowa, Osiedle oraz 26.11.2019 r. (wtorek) w m. Danków, Troniny, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Lindów, Julianów, Stanisławów, Albertów, Chałków, Wapiennik, Lipie ul. Ziołowa, Kasztanowa, Nowa będzie prowadzona zbiórka opon. Opony należy wystawić przed posesję najpóźniej w dniu zbiórki do godz. 600.

  Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email

Z okazji obchodzonego 21 listopada

Dnia Pracownika Socjalnego

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipiu.

Wyrażamy uznanie i wdzięczność za odpowiedzialne podejście do pracy, wrażliwość, wyrozumiałość, zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia z terenu gminy Lipie.

Życzymy satysfakcji i radości z codziennej pracy oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Przewodniczący Rady Gminy Lipie                        Wójt Gminy Lipie   

Zbigniew Bystrzykowski                                    Bożena Wieloch

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  25 listopada 2019 roku /poniedziałek/ o godz. 13:30 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Mobilna pracownia komputerowa dla szkoły!

c15 listopada 2019 roku dyrektor i wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu uczestniczyły w FORUM OSEregio w Częstochowie. W wydarzeniu udział wzięli minister cyfryzacji Marek Zagórski, Bartłomiej Kinger wicedyrektor NASK (Państwowy Instytut Badawczy nadzorowany przez Ministerstwo Cyfryzacji), Rafał Lew – Starowicz Ministerstwo Edukacji Narodowej, Tomasz Łukowski NASK, Katarzyna Koszalska Ministerstwo Cyfryzacji, Jacek Szczotka Kuratorium Oświaty w Katowicach, a także przedstawiciele samorządów, dyrektorzy szkół i nauczyciele.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 489