w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Kowalska   

Wójt Gminy Lipie przekazuje informację GDDiK w sprawie utrzymania zjazdów zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Publikacja pn. „Osobisty plan awaryjny”

Poradnik pn.„Osobisty plan awaryjny” został opracowany przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, we współpracy z Centrum Praw Kobiet, Fundacją Feminoteka i Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ, zawiera praktyczne porady dla osób zagrożonych przemocą domową.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogdan Gniła   

INFORMACJA O TERMINIE PŁATNOŚCI

Przypominamy, że dnia 15 maja (piątek) upływa termin płatności II raty zobowiązań pieniężnych za 2020 rok, z tytułu podatku rolnego, leśnego i podatku od nieruchomości. Podatki należy wpłacać na rachunek Urzędu Gminy Lipie- B.S. Krzepice O/Lipie konto nr 93 8250 1026 2102 0000 0026 0001, w kasie Urzędu Gminy Lipie, w placówce pocztowej lub u sołtysa (inkasenta).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z posiedzeniem Komisji Wspólnych i obradami Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na czwartek, 14 maja br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Szafer   

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW  

Przypomnienie o konieczności dokonania opłaty II raty za korzystanie w 2020 r. z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Przypominamy, że zgodnie z ustawą z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (tekst jednolity Dz.U.2019.2277) 31 maja br. mija termin dokonywania wpłat II raty opłaty za korzystanie w 2020 roku z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Gmina Lipie prowadzi nabór ofert na świadczenie usług przez psychologa, psychologa dziecięcego oraz specjalistę terapii uzależnień w ramach działalności Gminnego Punktu Wsparcia Rodziny przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipiu. Oferty należy składać do 20 maja 2020 r.

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 516